TR
TR
 

Hakkımızda

Özbekoğlu 1974 yılında kurulmuş ve tüketim ürünleri ticareti alanında çalışmaya başlamıştır.Firma, halen faaliyet gösterdiği endüstriyel ekipmanlar sektörüne 1992 yılında adım atmıştır. Firmanın ana iştigal konusu, katı akışkanların işlenmesi, karıştırılması ve nakli konularında ürün teminidir.

Ürünlerin teminine ek olarak; mühendislik hizmetleri, satış öncesi ve sonrası ihtiyaç duyulacak tüm hizmetleri de sunarak müşterilerine komple sistem çözümleri sunmaktadır. ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerine sahip olan Özbekoğlu; birçok farklı uygulama ve ekipman kullanılması ile her müşteriye uygun tek tip bir çözüm sunulmasının mümkün olmadığı endüstriyel ekipmanlar sektörü için, standart parçalar kullanarak farklı uygulamalara yönelik sistemler oluşturma teknolojisi sayesinde tüm müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Sektöre ithalat ettiği ürünleri pazara sunarak giren Özbekoğlu Ltd. Şti, faaliyetlerine 2009 yılında Ankara Temelli’de 18.000m2 alan üzerine kurduğu üretim tesislerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik imalat yaparak devam etmektedir.

Üretimde kaliteden ödün vermemeyi felsefe edinmiş olan Özbekoğlu, hizmetlerinde müşteri ihtiyaçlarına özel ürünler ve sistem çözümlerine odaklanmıştır.

Özbekoğlu tarafından sunulan ürünlerin bazıları; helezon konveyörler, filtreler ve aksesuarları, kelebek klepeler, sürgülü klepeler, klepe aktüatörleri, emniyet valfleri, seviye göstergeleri, hava jetleri, yıldız besleyiciler, yükleme körükleri, bin aktivatörler (vibrasyon konileri), mikro dozaj üniteleri, kıstırma vanası, beton geri dönüşüm sistemi, big bag boşaltma ünitesi, vibratörler, kapasitif ve mikrodalga nem sensörleri ve su dozajlama üniteleridir.

Özbekoğlu ürünleri doğrudan ve dolaylı ihracatlar ile halen dünyanın dört bir yanında kullanılmakta ve müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Dünya çapında bir marka olma hedefi doğrultusunda yurtdışı pazarlara açılan Özbekoğlu, Avrupa, Orta Doğu ve Amerika’da oluşturduğu bayi ağı ile ürün ve hizmet kalitesini global pazarda ortaya koyma çabasındadır.

Ocak 2017 tarihi itibari ile Atlanta, Georgia bölgesinde en yeni şubemiz OZB-USA olarak açılmıştır. Atlanta'daki şubemiz, profesyonel satış ekibimiz ile faaliyete başlamıştır.

İşimiz

İlk günden beri müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizde asla taviz vermediğimiz güvenilir ve dürüst duruşumuz bizim için tüm kazançlardan daha önemlidir. Etik iş anlayışımızla geldiğimiz noktayı daha ileriye taşırken de aynı iş prensiplerimizden sapmayacağız.

Üretim

Üretimde kalite bizim için bir amaç değil, hayatımızın bir parçasıdır. Üretim yeteneklerimizi sürekli geliştirir iken, başta robot teknolojileri olmak üzere bilgisayar destekli üretim makinelerine yapmış olduğumuz yatırımlarla kaliteyi standart hale getirdik.

Tasarım

Ürünlerimizi tasarlarken müşteri taleplerini karşılamaktan öte, onları aşmayı hedefleriz. Bir çok sektörde kullanılan ürünlerimizi, farklı müşteriler için özel sistem çözümleri üretmek için en etkin şekilde kullanarak maliyet ve verimliliği ön planda tutarız.

Müşteri Hizmetleri

İster standart bir ürün, isterse komple bir sistem ihtiyacı olsun, bilgi birikimimiz ve tecrübemiz sayesinde her tür müşteri ihtiyacını anlar ve ona uygun hizmet sunarız. OEM ve nihai kullanıcı müşterilerimiz bilirler ki; sattığımız her ürünün arkasında durur ve ekonomik ömrü boyunca gerekli desteği sunarız.

Sertifikalar Ve Broşürler
ISO 9001 - TR
İndir
 
ISO 14001 - TR
İndir
 
ISO 45001 - TR
İndir
 
Genel Katalog
İndir
 
Kalite Ve Çevre Politikası
İndir
 
0(312) 472 04 04 Çetin Emeç Bulvarı, Lizbon Caddesi, No: 6 İç Kapı No: 4 Dikmen, Ankara/Türkiye 06460 info@ozb.com.tr
Copyright © 2020 OZB | Özbekoğlu Silo Ekipman Yedek Parçaları - Tüm Hakları Saklıdır.
0(312) 472 04 04
Çetin Emeç Bulvarı, Lizbon Caddesi, No: 6 İç Kapı No: 4 Dikmen, Ankara/Türkiye 06460
info@ozb.com.tr
Copyright © 2020 OZB | Özbekoğlu Silo Ekipman Yedek Parçaları - Tüm Hakları Saklıdır.